HİZMETLERİMİZ

Rehberlik & Etkinlik Katılımı

Öğrencilere eğitim maceralarına atılırken rehberlik ediyoruz. Ziyaret ettikleri çevreye aşina olmadıkları için bilgi ve deneyimimizle onlara tavsiyelerde bulunup ve rehberlik ediyoruz. Bu onlara öğrenim ve keşif için daha güvenli bir ortam sağlıyor. Oyun ve turnuva gibi organizasyonlara katılımalarına da yardimci oluyoruz. Katılımlarının sorunsuz ilerlemesini ve deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz.

Konaklama ve Yemek

Barınma ve yemek öğrencilerin ve öğretmenlerin ilgilendiği temel unsurlardandir. Kapsamlı bilgi ve tecrübemize dayanarak, öğrencilerimize güvenli, temiz ve konforlu konaklamanın yanı sıra kaliteli yemek de sağlayacak şekilde turlar planlıyoruz. Bu sayede faaliyetlerine ve deneyimlerine net bir zihinle odaklanabiliyorlar.

Vize Başvuruları ve Seyahat Sigortası

Birçok destinasyon ziyaretçiler için vize gerektirebilir ve bu konudaki başvurular, oldukça karmaşık hale gelebilmektedir. Öğrenciler için altından kalkması zor olabilecek bir diğer husus da seyahat sigortasıdır. Öğrencilere vize başvurularını uygun şekilde tamamlamaları ve gerekli geçerli seyahat sigortası poliçelerini almaları konusunda rehberlik ediyoruz. Elimizden geldiğince süreci kolaylaştırmanıza yardımcı oluyoruz.

Biletler ve Transferler

Uçak biletlerini ve uçuş öncesinde veya sonrasında gerekli transferleri ayarlamak dikkatli bir planlama gerektirir. Tüm seyahat sürecini, öğrencilerin sorunsuz ve iyi organize edilmiş bir turun tadını çıkaracak şekilde planlama konusunda kapsamlı deneyime sahibiz.

İLETİŞİME GEÇİN

Size en yakın zamanda dönüş sağlayalım.