UNITED WORLD GAMES’İN ÖZEL ORTAĞI

10.000’den fazla sporcunun katılım gösterdiği ve eğlencenin bitmediği bir spor organizasyonu olan united world games Avusturya Klagenfurt’ta düzenlenmektedir.

800’den fazla takım ve 40 farklı ülke vatandaşının katılım sağladığı organizasyon boyunca sporcular en az 4 müsabakaya çıkıp uluslararası müsabaka deneyimi elde ederken yurtdışından arkadaşlar da edinmektedirler.

Hindistan’dan, Güney Afrika’ya, Brezilya’dan Kanada’ya, İngiltere’den Türkiye’ye herkesin buluştuğu bu özel Avrupa’nin en büyük çok sporlu turnuvasında herkesi bir araya getiriyoruz. çocuklarımız öğrensin ve tecrübe kazansın. Çocuklarımız kazansın ve eğlensin…

13 farklı branşta (futbol, basketbol, hentbol, voleybol, tenis, atletizm, rugby, orienteering, yüzme, yertopu, buz hokeyi, frizbi, okçuluk ve çim hokeyi) 20-23 haziran arasında düzenlenecek organizasyonda hem sportif etkinlikler hem de kültürel gezilerle zamanın tadını çıkartıyoruz.

Unesco desteği i̇le desteklenen organizasyonda olimpiyat ruhunu sizler de yaşamak i̇sterseniz harekete geçin!

AÇILIŞ SEREMONİSİ

10.000 sporcu ve antrenörle beraber milli bayraklar eşliğinde geçiş töreni yapılmaktadır.

Olimpiyat törenini aratmayan görsellerle katılımcılar olimpik ruhu yaşarken aynı zamanda ülkelerini de temsil etme fırsatı yakalamaktadır.

Hindistan’dan, Güney Afrika’ya, Brezilya’dan Kanada’ya, İngiltere’den Türkiye’ye herkesin buluştuğu bu özel Avrupa’nin en büyük çok sporlu turnuvasında eğlence, spor ve yeni arkadaşlıklar eksik olmamaktadır.

Katılımcılar eğlenirken öğreniyor, öğrenirken eğleniyor…

DESTİNASYONLAR

İSTANBUL

İZMİR

ANKARA

VİYANA

KLAGENFURT

SALZBURG

LJUBLJANA

VENEDİK

MİLANO

MÜNİH

ZAGREB